все впорядке прислали немного другой, возврат не делала оставила себе, связалась с продавцом доплатила разницу. а так всё хорошо, быстро отправили , культурные классные ребята
Андрій К.
Очень плохо
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук! Ми приносимо вибачення за незручності, які виникли під час оформлення Вашого замовлення. Ми цінуємо кожного клієнта та завжди намагаємося забезпечити високий рівень сервісу. Ми врахуємо Ваші зауваження для покращення роботи в майбутньому.
все впорядке прислали немного другой, возврат не делала оставила себе, связалась с продавцом доплатила разницу. а так всё хорошо, быстро отправили , культурные классные ребята
Дякуємо за Ваш відгук! Ми приносимо вибачення за незручності, які виникли під час оформлення Вашого замовлення.
Ми цінуємо кожного клієнта та завжди намагаємося забезпечити високий рівень сервісу. Ми врахуємо Ваші зауваження для покращення роботи в майбутньому.
Продавця раджу .